•  

  •  

O nas

Profesjonalne prace ziemne w Pogwizdowie k. Rzeszowa

Nazwisko Lech gwarancją rzetelności i zadowolenia Klientów

Jesteśmy firmą rodzinną posiadającą wieloletnie doświadczenie w na rynku branżowych usług. Świadczymy usługi z zakresu regulacji terenu. Zajmujemy się także zaopatrywaniem firm w kruszywa oraz ich transportem. Nasza firma swoją siedzibę posiada w okolicach Rzeszowa.

Wykonujemy szeroki zakres usług związanych z pracami ziemnymi i regulacyjnymi. Są to wszelkiego rodzaju wykopy pod fundamenty dla budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego oraz pod budownictwo przemysłowe. Przygotowujemy grunt pod zabudowę, wykopy pod instalacje elektryczne, gazowe, wodne i kanalizacyjne.

Prace realizowane są z wykorzystaniem własnego sprzętu (koparki, ładowarki, spycharki). Szczególnie ogromną wagę przykładamy do regularnych kontroli stanu technicznego naszych maszyn, aby mieć gwarancję bezpieczeństwa oraz terminowego wykonania zleceń.

Kompleksowe usługi koparką, ładowarką oraz kruszarką szczękową

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klientów, dlatego też stawiamy na wysoką jakość produktów i usług przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Zawsze dotrzymujemy terminów określonych w umowie.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży robót ziemnych i regulacyjnych. Gwarantuje to rzetelne i profesjonalne wykonanie zleconych usług.

Otwarta i konstruktywna współpraca

Działamy na terenie całej Polski. Współpracujemy z dużymi firmami liczącymi się w kraju i za granicą. Wszystkie prace wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 19.00.